Zavěšený workshop pro ukrajinské děti

Co je to zavěšený Workshop?
Je to stejný princip jako zavěšené kafe. Akorát nekupujete kávu ale zážitek, těm kteří si jej momentálně nemohou dovolit. V tomto případě koupíte výtvarný kurz, který využijí ukrajinské děti. Pro děti máme připravené 2 workshopy:
jsem originál
výtvarná dílna

V rubrikách kurzy
zaveseny-header

Co je to zavěšený Workshop?

Je to stejný princip jako zavěšené kafe. Akorát nekupujete kávu ale zážitek, těm kteří si jej momentálně nemohou dovolit. V tomto případě koupíte výtvarný kurz, který využijí ukrajinské děti.

Pro děti máme připravené 2 workshopy:

Jsem originál

Zde si mohou děti dotvořit textilie pomocí speciální nažehlovací folie. Ta se nastříhá na různé motivy. Mohou vytvořit různé nápisy, geometrické tvary, vše, co je napadne. Folie se následně zataví speciální žehličkou. Díky tomuto procesu se folie neodlepí. Folie bude k dispozici v různých barvách i strukturách (lesklé, matné, třpytivé, semišové, …).

V rámci workshopu si děti nazdobí jedno tričko. Ke každému tričku děti od nás dostanou plátěnou tašku, kterou mohou dekorovat jak folií, tak různými barvami na textil.


10 dětí na jeden kurz / délka jednoho kurzu 2.5 hodiny

Výtvarná dílna

Každé úterý odpoledne budeme pro děti pořádat tvůrčí odpoledne, kde by si děti vyzkoušely různé výtvarné metody: Malba, Kresba, Grafika (lept, linoryt, provázkový tisk, …) – s možností využití grafického lisu, Keramika – včetně točení na kruhu, modelování, glazování.

10 dětí na jeden kurz / délka jednoho kurzu 2.5 hodiny

Yasmina – Jsem originál

yasmina3-10

Yasmina se věnuje především textilnímu i interiérovému designu. Její vášní je i vizáž. Jedná se především o nevšední úpravy účesů. Své předešlé působení v Praze přesunula do Volyně.

Olga Gayek – Výtvarná dílna

Jmenuji se Olga Gayek. Vystudovala jsem architekturu, ale již 20 let se věnuji tvůrčím workshopům pro děti. Zaměřuji se na keramiku, kresbu portrétu, malbu kvašem a akvarelem.